Sortiment

-> Dveře, vchodové i interiérové
-> Okna
-> Kuchyně
-> Vestavěné skříně
-> Zařízení ložnic a pokojů
-> Kancelářský nábytek
-> Zahradní nábytek a chatky
-> Koupelnový nábytek
-> Schody
-> Sauny


Materiály

Kontakt

Jindřich Poříz
Ezopova 1662
Nový Bydžov
504 01

IČ: 75275724

MapaV této části webu jsme pro Vás připravili vysvětlení pojmů jako je Masiv a Lamino aj.

Pár slov o výrobě nábytku

Nábytek vyrábíme z kvalitního masivního smrkového a borového dřeva. Používáme výhradně původní truhlářskou technologii s velkým podílem ruční práce. Právě ruční práce dodává výrobkům jejich originalitu a jedinečný stylový vzhled.

Snažíme se o tu nejlepší možnou kvalitu pro zákazníka

Pokud vyrábíme pro zákazníka nábytek z masivu tj. z kvalitního přírodního borového nebo smrkového dřeva, klademe důraz aby předaný kus do rukou zákaznika sloužil po mnoho generací. Právě převážnou částí takového výrobku je určitě nezanedbatelný poměr ručních prací, který právě nábytku dodají svůj osobitý vzhled a cit mimo jiné i krásnou vůni přírody.Slovníček pojmů a užitečné rady

Masiv
Smrk masiv

Masivní dřevo, tedy pravé přírodní nejnákladnější, ale také nejkrásnější svojí kresbou. Vyrábíme především z borového či smrkového dřeva.
Mezi levnější alternativy povrchů z masivu patří lamináty, které často zákazníci zvolí.Lamino
Buk lamino

Je vyrobeno z pilin a drobných štěpků dřeva, toto je za pomocí vysokého tlaku z příměsí pryskiřice pojeno dosebe a následně jsou stylovány (imitovány) do různých odstínů a podob připomínající masiv. (dub, smrk, mahagon, ale i čistě bílé a černé barvy.)Jak a čím nejlépe udržovat nábytek z masivu

Z vlastní zkušenosti vám doporučujeme prostředek PRONTO na údržbu přírodních materiálů v interiéru, který mimochodem obahuje i včelí vosk, který pomohá materiál nejen chránit, ale zároveň mu dodává patřičné oživení.

PRONTO leštěnka